آموزش ویدیویی استفاده از موتور جستجو و امکانات سایت

ویدیو های قرار گرفته شده در این قسمت جهت آموزش نحوه استفاده و بهینه صحیح از سایت می باشد.حجم و زمان ویدیو ها بسیار کم می باشد لذا خواهشمند است بمنظور بهره گیری کامل از امکانات سامانه آنها را حداقل یکبار مشاهده کنید .

  جهت مشاهده بر روی عنوان مورد نظر کلیک کنید( با توجه به نوع و اندازه صفحه نمایش دستگاه شما احتمال دارد صفحات کمی متفاوت نمایش داده شود).

مثال: فرض می کنیم دنبال آپارتمانی با حدود قیمت 500 الی 550 میلیون تومان در منطقه 2 شهرداری با پارکینگ می گردیم.همچنین ترجیح می دهیم سن ملک کمتر از 10 سال باشد.

مثال: فرض می کنیم دنبال آپارتمانی با حدود ودیعه 50 الی 70 میلیون تومان و اجاره کمتر از 2 م در مناطق "تهرانپارس"|"نارمک"|"حکیمیه" با پارکینگ و انباری می گردیم.همچنین ترجیح می دهم متراژ بالای 80 متر و 2 خوابه باشد.

در این مثال فیلد ها بصورت مرحله به مرحله مقدار دهی میشود . در مورد جستجوی ملک سوال یا ابهامی دارید در این فرم بپرسید

شماره همراه و ایمیل فقط جهت اطلاع رسانی از پاسخ می باشد و نمایش داده نخواهد شد.


  • سپهر يك شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۹

    با سلام ممنون از سایت خوبتون واقعا در عین سادگی بسیار کاربری هستش سوالی داشتم در جستجوی رهن و اجاره چطور می تونم اجاره و رهن رو به هم تبدیل کنم ؟


    ایران فایل اسکان دو شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

    با سلام و احترام گزینه "تبدیل اتوماتیک" به همین منظور در نظر گرفته شده است . وقتی این گزینه را تیک می زنید مواری مورد جستجو قرار می گیرند که مجموع مبلغ رهن و اجاره در بازه مشخص شده باشند.

    پاسخ دهنده: