ایران فایل اسکان

رهن و اجاره دفتر کار سند اداری میدان رسالت

آدرس:
منطقه: تهران - ۸
کد ملک: ۷۳۹۳۴۳۹
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

۵
۱ (درکل ۵ واحد)
شمالی

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
سوم ۱۸۰ دارد یک خط آبدارخانه ایرانی فرنگی سرامیک ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
چهارم ۱۸۰ دارد یک خط آبدارخانه ایرانی فرنگی سرامیک ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
دوم ۱۸۰ دارد ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰

کولر . گاز . فاقد آسانسور . باز سازی شده . فلت
۲۰
کامپوزیت
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره دفتر کار - ۵۱ متری در بزرگراه رسالت بین دردشت.. , ۱۰ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۵ متری در رسالت خ هنگام ۳۰متر.. , نوساز - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۸۲ متری در رسالت نبش دلاوران ساختمان.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۸۴ متری در رسالت چهارراه سرسبز ساخت.. , نوساز - طبقه: پنجم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۵ متری در رسالت جنب دنیای .. , ۱۷ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در بزرگراه رسالت نرسیده به مترو علم و صن.. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۶۴ متری در رسالت پایینتر از مترو گلبرگ تقاطع مدن.. , ۱۳ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۶۵ متری در رسالت بین مترو باقری و ع.. , قدیمی - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۲ متری در رسالت بالاترازخ م.. , نوساز - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۵ متری در رسالت پشت مسجد الرسول.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در رسالت ضلع شمال میدان جنب کوی کریم.. , نوساز - طبقه: سوم