ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان تهرانپارس

آدرس:
منطقه: تهران - ۴
کد ملک: ۷۳۸۱۹۳۵
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۲/۲۶

۴
۰ (در کل ۱۶ واحد)
شمالی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱,۷۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
اول ۷۰ ۲ دارد وصل MDF ایرانی سرامیک

کولر . گاز . فاقد آسانسور
۱۲
سنگ
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره آپارتمان - ۱۲۵ متری در تهرانپارس خ ۱۳۸ بهار بین ملکی و .. , ۱۴ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۷۶ متری در تهرانپارس بین عادل و زرین.. , ۱۳ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۸۵ متری در تهرانپارس بین ۱۰۵و۱۰۷ کوی ۱۲.. , ۱۷ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در تهرانپارس خ۱۸۰/۱بین عاد.. , ۱۴ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۳۰ متری در تهرانپارس خ ۱۹۶شرقی بین تقاط.. , ۸ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۱ متری در تهرانپارس چهاراه تیر اندا.. , ۵ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۶۰ متری در تهرانپارس خ استخر کوی.. , ۱۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۶۸ متری در تهرانپارس فلکه سوم بین عادل و .. , ۱۴ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۶۵ متری در تهرانپارس خ ۲۱۲شرقی بین مظفر.. , ۱۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۶ متری در تهرانپارس بین فلکه دوم وسو.. , ۱۲ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۸۸ متری در تهرانپارس خ ۲۱۸شرقی بین تیران.. , ۱۷ ساله - طبقه: دوم