ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان شریعتی(پیچ شمران)

آدرس:
منطقه: تهران - ۷
کد ملک: ۷۳۶۴۴۴۳
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

۴
۴ (درکل ۱۶ واحد)
جنوبی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱,۷۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
اول ۶۴ ۱ ندارد یک خط MDF ایرانی فرنگی سنگ

شوفاژ . کولر . گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . مبله
۱۱
سنگ وآجر
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره آپارتمان - ۹۳ متری در شریعتی پایین تر از بهارشیراز کوی حس.. , ۶ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۷۳ متری در شریعتی روبروی ملک خ شبست.. , ۱۴ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره آپارتمان - ۹۰ متری در شریعتی بالاتر ازمطهری .. , ۳۰ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره آپارتمان - ۷۰ متری در شریعتی نرسیده به چهارر.. , ۱۵ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۸۵ متری در شریعتی بالاترازمطهری کوی شکرابی .. , ۲۰ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۹۰ متری در شریعتی پایینتر از ۴راه ق.. , ۳۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۰ متری در شریعتی معلم ابتدای گوهری .. , ۲۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره آپارتمان - ۲۰۰ متری در شریعتی بالاتراز سه راه طالقان.. , ۸ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۷۰ متری در شریعتی معلم کوی جلالی پ.. , ۱۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در شریعتی خ حقوقی خ عباسی اصفهانی کوی .. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۷۷ متری در شریعتی سه راه طالقانی کوچه عتیقه.. , ۱۹ ساله - طبقه: سوم