ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان مطهری

آدرس:
منطقه: تهران - ۶
کد ملک: ۷۳۵۶۲۸۰
تاریخ ثبت: سه روز قبل

۵
۲ (درکل ۱۰ واحد)
شمالی
۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰
رهن کامل - قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
اول ۱۰۵ ۲ ندارد وصل MDF ایرانی فرنگی سنگ

شوفاژ . کولر . گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . آنتن مرکزی . پکیج . دوربین مداربسته
نوساز
سنگ
۳ پارکینگ - ۶ متر انباری [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره آپارتمان - ۶۰ متری در مطهری خ لارست.. , ۳۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۵۶ متری در مطهری بعداز تقاطع سهروردی ک حک.. , ۱۲ ساله - طبقه: هشتم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۰ متری در مطهری خ لارستان خ صدر پ.. , ۲۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۶۰ متری در مطهری شرقی مرودشت جنوبی کوی.. , ۱۸ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره آپارتمان - ۷۸ متری در مطهری بالاتر از چهارراه سهروردی بن.. , قدیمی - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۷۰ متری در مطهری خ لارستان کوی.. , قدیمی - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۴ متری در مطهری خ یوسفیان خ.. , ۸ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۵۰ متری در مطهری خ کوه.. , ۳۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۲۱۸ متری در مطهری جم خ غف.. , قدیمی - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۶۰ متری در مطهری بعد از سهروردی بن .. , ۵ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۵۷ متری در مطهری ترکمنستان بالاتر از شهروند.. , قدیمی - طبقه: دوم