ایران فایل اسکان

رهن و اجاره دفتر کار سند اداری ولیعصر(بهشتی تا ونک)

آدرس:
منطقه: تهران - ۶
کد ملک: ۷۳۵۶۲۶۳
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۱/۱۶

۸
۳ (درکل ۲۴ واحد)
شمالی
باتوافق

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
هفتم ۳۰۰ دارد ۲ خط آبدارخانه ایرانی فرنگی سرامیک
ششم ۱۵۰ دارد

کولر . گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . فلت
نوساز
سنگ
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۲ متری در ولیعصر نبش کوی زندیه پ.. , قدیمی - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۰ متری در ولیعصر نرسیده به سه راه توانیر نبش.. , ۳۸ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در ولیعصر نرسیده به توانیر نبش بخ.. , ۳ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۶۵ متری در ولیعصر نرسیده به توانیر س.. , ۱۲ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در ولیعصر روبروی پارک س.. , قدیمی - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساع.. , ۳۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۳ متری در ولیعصر بالاتر از بهشتی کوی .. , ۸ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در ولیعصر بالاترازبهشتی کوی پردی.. , ۷ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در ولیعصر پارک ساعی .. , ۸ ساله - طبقه: ششم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساعی بع.. , ۸ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۰ متری در ولیعصر بالاترازپارک ساعی روبروی بیم.. , ۲۰ ساله - طبقه: سوم