ایران فایل اسکان

رهن و اجاره مغازه پیروزی

آدرس:
منطقه: تهران - ۱۴
کد ملک: ۷۳۵۶۱۹۰
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

۰
۰
شمالی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
همکف ۲۲ وصل سنگ

۴
۴
کولر . گاز
نوساز
شیشه
به مشاغل مکانیکی وکبابی و۰۰ اجاره داده نمیشود [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره مغازه - ۱۰۰ متری در پیروزی سه راه سلیمانیه نرسیده به بیمارستان فجر نبش.. , نوساز - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه - ۱۲ متری در پیروزی محلاتی خ مخبرشمالی کوی باغ فرید نبش چ.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۲۸ متری در پیروزی سرآسیاب خ شهید .. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۷۰ متری در پیروزی تقاطع خ پر.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۰ متری در پیروزی چهارراه کوکاکول.. , ۱ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره مغازه - ۲۵ متری در پیروزی سه راه سلیمانیه اول د.. , ۱۰ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۰۰ متری در پیروزی صددستگا.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۱۷ متری در پیروزی صددستگا.. , نوساز - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه - ۱۲۰ متری در پیروزی میدان باغچه بیدی خ زینتی افخم ک.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۱۳ متری در پیروزی خ دهقان کوی شهی.. , - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۷ متری در پیروزی بلوارابوذر تقاطع محلاتی.. , نوساز - طبقه: همکف