ایران فایل اسکان

رهن و اجاره مغازه پیروزی

آدرس:
منطقه: تهران - ۱۴
کد ملک: ۷۳۵۰۸۷۹
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

۰
۰
۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
۱۸ وصل سرامیک

۳
۲
کولر . گاز . آب و برق
۵
شیشه
از جهت ملک اطلاع نداشتند
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره مغازه - ۱۲ متری در پیروزی محلاتی خ مخبرشمالی کوی باغ فرید نبش چ.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۲۰ متری در پیروزی بلوار ابوذر بین پل دوم و سوم خ بوستان نب.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۰ متری در پیروزی نبردشمالی ائمه.. , ۲ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۰۰ متری در پیروزی صددستگا.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۱۷ متری در پیروزی صددستگا.. , نوساز - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه - ۱۰ متری در پیروزی خ نبردشمالی خ نبی اکرم .. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۱۸ متری در پیروزی بلوارابوذر پل ششم خ ف.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۲ متری در پیروزی چهارراه نبرد مجتمع.. , ۴ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه - ۲۰ متری در پیروزی چهارراه کوکاکولا خ ۲۱متری دهق.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۳ متری در پیروزی ۲۱متری ده.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۰ متری در پیروزی پرستار شمالی نرسیده به چهارراه گلسرخ نبش.. ,