ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان شهرآراء

آدرس:
منطقه: تهران - ۲
کد ملک: ۷۳۳۷۱۱۷
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲

۳
۱ (درکل ۳ واحد)
شمالی
۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۲,۱۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
سوم ۱۱۵ ۲ دارد وصل فلزی ایرانی فرنگی سرامیک

شوفاژ . کولر . گاز . باز سازی شده
۲۰
سنگ
بازدید با هماهنگی [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره آپارتمان - ۱۸۰ متری در شهرآراء خ ن.. , ۱۷ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۸۷ متری در شهرآراء کوی ۲۸ پلاک.. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۱۳۵ متری در شهرآراء خ کاردان مجت.. , قدیمی - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در شهرآراء خ ۳.. , نوساز - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۳۰ متری در شهرآراء خ نیایش خ امام منتظر خ کابلی خ منصور.. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۸۰ متری در پاتریس ک کریمی.. , ۱۵ ساله - طبقه: ششم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۷ متری در شهرآراء نرسیده به گذرنامه .. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۷۵ متری در شهرآراء کوی ۲۳ پلاک.. , ۲۰ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۵۶ متری در شهرآراء روبروی فروشگاه جامبو تقاطع امام منتظ.. , ۳۰ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره آپارتمان - ۱۲۵ متری در شهرآراء خ هخامنش بالاترازچه.. , قدیمی - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در شهرآراء خ کوک.. , ۱۹ ساله - طبقه: ششم