ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره دفتر کار(سند اداری) شریعتی(ظفر تا تجریش)

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۷۳۳۳۸۵۱
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۰۸

۳
۲ (درکل ۶ واحد)
شمالی
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۳,۰۰۰,۰۰۰
قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
دوم ۶۰ ۲ ندارد ۲ خط آبدارخانه فرنگی سرامیک

کولر . گاز . آیفون تصویری . فاقد آسانسور . پکیج
۱۶
شیشه
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره دفتر کار(سند اداری) شریعتی(ظفر تا تجریش)(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۹۵ متری در شریعتی مقابل ظف.. , ۱۶ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۵۸ متری در شریعتی نرسیده به پل صدر بن ب.. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۸۸ متری در شریعتی بالاتر از ظفر خ صادق.. , ۲ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۶۵ متری در شریعتی دوراهی قلهک .. , ۲۵ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۳۰ متری در شریعتی نرسیده به پل صدر روبروی.. , ۱۶ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در شریعتی بالاتر از قیطریه بن بست.. , ۱۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در شریعتی بالاتر از پل صدر جنب نان سحر بن ب.. , ۱۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴ متری در شریعتی ابتدای ظفر پل.. , ۸ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در شریعتی ورودی همت شرق خ س.. , قدیمی - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۵ متری در شریعتی بالاترازپل رومی روبروی داروخانه.. , ۷ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۰ متری در شریعتی نرسیده به دولت ایستگاه .. , ۳ ساله