ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان دفتر کار مناسب کار طالقانی

آدرس:
منطقه: تهران - ۷
کد ملک: ۷۳۱۱۷۰۵
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

۳
۰ (در کل ۱۴ واحد)
جنوبی
با توافق

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
سوم ۹۰ ۳ ندارد وصل آبدارخانه ایرانی سرامیک

شوفاژ . کولر . گاز
قدیمی
شیشه
کولر گازی [مستاجر در ملک]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره دفتر کار - ۱۷۸ متری در طالقانی نبش بهار جنو.. , قدیمی - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۵۵ متری در طالقانی نرسیده به وصال روبروی سینمای.. , ۱۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۰ متری در طالقانی بالاتر از پل حافظ نرس.. , ۱۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۶۵ متری در طالقانی تقاطع طلقانی و ولیع.. , ۵۰ ساله - طبقه: ۱۰ رهن و اجاره دفتر کار - ۱۷۰ متری در طالقانی خ انزلی پلا.. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۸۵ متری در طالقانی تقاطع حافظ نرسیده به دانشگا.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در طالقانی تقاطع حافظ نرسیده به دانشگا.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۲۳۰ متری در شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی نبش ک.. , قدیمی - طبقه: پنجم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در شریعتی سه راه طالقان.. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۴۵ متری در طالقانی بین قرنی و یلا.. , ۱۳ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵ متری در طالقانی جنب بیمارستان پاسارگا.. , ۲۰ ساله - طبقه: چهارم