ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره مستغلات دفتر کار(مناسب کار) بهشتی

آدرس:
منطقه: تهران - ۷
کد ملک: ۷۲۹۸۰۴۶
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

۳
۲ (درکل ۶ واحد)
جنوبی
۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رهن کامل- قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
درکل ۱۳۰ ۲ یک خط آبدارخانه ایرانی پارکت سرامیک
۱۳۰ ۳

۴۰۰
شوفاژ . کولر . گاز
قدیمی
سنگ
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره مستغلات دفتر کار(مناسب کار) بهشتی(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در بهشتی خ صابونچی نبش غربی چهارراه ه.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۰ متری در بهشتی بین قائم مقام و .. , ۲۷ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۹۲ متری در بهشتی خ سرافراز کو.. , ۱۷ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۵۰ متری در بهشتی بالاتر از چهارراه سهروردی ج.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در بهشتی نرسیده به ولیعصر نبش دل آ.. , ۳۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در بهشتی نرسیده به م.. , قدیمی - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۳۰ متری در بهشتی نبش شهیدسرافراز .. , ۱۲ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۶۱ متری در بهشتی کوی نکی.. , ۱۶ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در بهشتی خ علی اکبری کوی.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۹۵ متری در بهشتی خ علی اکبری نبش ص.. , ۲ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۴۶ متری در بهشتی سرافراز کوی.. , نوساز - طبقه: دوم