ایران فایل اسکان

رهن و اجاره دفتر کار سند اداری ولیعصر(بهشتی تا ونک)

آدرس:
منطقه: تهران - ۶
کد ملک: ۷۲۷۲۷۴۰
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

۴
۲ (درکل ۸ واحد)
شمالی جنوبی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
دوم ۷۶ ۲ ندارد ۳ خط آبدارخانه ایرانی گرانیت

شوفاژ . کولر . گاز . فاقد آسانسور . باز سازی شده
قدیمی
سنگ
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره دفتر کار - ۶۰ متری در ولیعصر پارک ساعی کوی۲۰ .. , ۲۰ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۵۰ متری در ولیعصر روبروی چلو کبابی نایب س.. , ۱۰ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در ولیعصر بالاتراز پارک ساعی نرسیده به توانیر.. , نوساز - طبقه: هفتم رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در ولیعصر نرسیده به پارک ساعی بر.. , ۱۵ ساله - طبقه: هشتم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در ولیعصر نرسیده به پارک سا.. , ۸ ساله - طبقه: ششم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۳ متری در ولیعصر بالاتر از بهشتی کوی .. , ۸ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره مستغلات/مغازه/دفتر کار - ۱۳۰ متری در ولیعصر نرسیده به بهشتی نبش کوی دل.. , قدیمی - زمین: ۳۷۰ متر رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۸ متری در ولیعصر جنب پارک .. , ۱۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۶۰ متری در ولیعصر نرسیده به میدان ونک پل همت کوی سی.. , ۲ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در ونک پایین تر از میدان ونک جنب آرین .. , ۲۵ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۸ متری در ولیعصر بالاترازساعی جنب ایستگ.. , ۱۵ ساله - طبقه: دوم