ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) پاسداران

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۷۲۰۴۹۷۱
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۲/۱۳

۴
۲ (درکل ۸ واحد)
جنوبی
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۹,۰۰۰,۰۰۰
۲واحد باهم

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
اول ۱۲۰ ۲ دارد ۲ خط آبدارخانه ایرانی سرامیک
اول ۱۲۰ دارد ۲ خط آبدارخانه ایرانی سرامیک

شوفاژ . کولر . گاز . آسانسور . باز سازی شده
۱۵
سنگ
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) پاسداران(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در پاسداران بین دشتستان هفتم و.. , ۱۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۶۰ متری در پاسداران نرسیده به ب.. , ۱۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۰ متری در پاسداران نارنجستا.. , نوساز رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در پاسداران زمرد پلاک.. , ۶ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۸۵ متری در پاسداران نبش گلستان دوم ساختمان.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۸ متری در پاسداران بین دشتستان هفت.. , ۷ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۰ متری در پاسداران بهستا.. , ۷ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۶۰ متری در پاسداران نرسیده به سه راه اقدسیه روبروی.. , نوساز - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در پاسداران شمالی بالاتر از چهار.. , ۳ ساله رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در پاسداران شمالی بالاتر از چهار.. , ۳ ساله رهن و اجاره دفتر کار - ۹۷ متری در پاسداران بین سروستان سوم وچها.. , ۱۲ ساله - طبقه: سوم