ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) جردن

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۷۱۵۴۳۵۳
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۲۸

۴
۴ (درکل ۱۶ واحد)
جنوبی
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳,۵۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
دوم ۶۰ ۲ ندارد ۳ خط فلزطرح چوب فرنگی سرامیک

دارد
گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . اسپلیت . باز سازی شده . مبله
۲۵
سنگ
۲پارکینگ [مستاجر در ملک]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) جردن(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۳ متری در جردن خ گلفام مجتمع.. , ۲۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۷ متری در جردن وحیددستجردی نرسیده به بز.. , ۱۲ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۸۷ متری در جردن خ تابان ش.. , نوساز - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۸ متری در جردن خ تابان ش.. , نوساز - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در جردن بلوار گلش.. , ۱۸ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۳۵۰ متری در جردن خ سر.. , قدیمی - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۷۵ متری در جردن نرسیده به پل میرداماد خ برادران عمدی طبق.. , ۱۳ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۰ متری در جردن نرسیده به میدان آرژانتین .. , ۱۷ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در جردن خ روانپور نرسیده به .. , نوساز - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۱ متری در جردن یزدان پناه پ.. , قدیمی - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۸ متری در جردن نبش سپیدار س.. , ۱۰ ساله - طبقه: پنجم