ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان دفتر کار مناسب کار ظفر

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۴۳۸۸۶۴۵
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۱/۰۶

۵
۲
شمالی
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۷,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
سوم ۱۲۴ ۲ دارد یک خط MDF ایرانی فرنگی سرامیک

دارد
گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . پکیج
نوساز
سنگ
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در ظفر انتهای نونهالان کوی شیخ عطار .. , ۲۳ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۴ متری در ظفر بعداز تقاطع نفت پل.. , ۲۵ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۳۰ متری در ظفر بین جردن و ول.. , ۱۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۲۶۵ متری در ظفر خ فریدافشار ک.. , ۱۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در ظفر نرسیده به بیمارستان ف.. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۲ متری در ظفر نبش تخارست.. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در شریعتی بالاتر از ظفر نبش کوی .. , ۱۲ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در شریعتی ظفر کوی .. , ۲۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۷ متری در ظفر غربی نبش کا.. , ۱۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۵ متری در شریعتی ظفر نرسیده به اطلسی روبروی ب.. , ۱۲ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۵ متری در ظفر خ ناصر.. , ۷ ساله - طبقه: سوم