ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان شریعتی(پیچ شمران)

آدرس:
منطقه: تهران - ۷
کد ملک: ۴۳۴۴۸۹۲
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

۳
۱ (درکل ۳ واحد)
شمالی
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱,۵۰۰,۰۰۰
قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
زیرهمکف ۸۰ ۲ دارد وصل MDF ایرانی فرنگی سرامیک

کولر . گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . پکیج
نوساز
سنگ
۱۰پله به پایین [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان شریعتی(پیچ شمران)(کلیه موارد) رهن و اجاره آپارتمان - ۱۹۰ متری در شریعتی بالاتراز چهارراه قص.. , ۳۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۰ متری در شریعتی سینماایران خ حس.. , نوساز - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۴ متری در شریعتی خ قدوسی خ آقابیگی .. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۸۳ متری در شریعتی باغ صبا .. , ۱۲ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۵۵ متری در شریعتی خ قدوسی خ آقابیگی کوی.. , ۳ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۸۵ متری در شریعتی نرسیده به بهارشیراز نبش کوی جب.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۷۵ متری در شریعتی بالاتر از طالقانی.. , ۱۶ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۷۴ متری در شریعتی نرسیده به چهار.. , ۷ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۶۴ متری در شریعتی نرسیده به چهار.. , ۷ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۰ متری در شریعتی بالاتر از بهار شیراز خ مقدم .. , ۱۷ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۵۵ متری در شریعتی خ قدوسی خ .. , ۴ ساله - طبقه: چهارم