ایران فایل اسکان

رهن و اجاره آپارتمان دفتر کار مناسب کار ولیعصر(ونک تا پارک وی)

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۴۲۵۹۱۰۸
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷

۳
۱ (درکل ۳ واحد)
جنوبی
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵,۵۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
سوم ۱۵۰ ۳ دارد ۶ خط آبدارخانه ایرانی سرامیک

کولر . گاز . پکیج
۲۵
سنگ
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
کلیه موارد رهن و اجاره دفتر کار - ۱۶۰ متری در ولیعصر بالاتر از جام جم ایستگاه امان.. , قدیمی - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۳۰ متری در ولیعصر روبروی پارک ملت برج مل.. , ۱۵ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره مستغلات/دفتر کار - ۱۰۰۰ متری در ولیعصر روبروی پارک ملت ا.. , ۳۰ ساله - زمین: ۵۵۰ متر رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۷ متری در ولیعصر روبروی پارک ملت خ .. , ۸ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۹۸ متری در ولیعصر نرسیده به ونک بین گاندی و ولیعصر .. , ۱۰ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۴ متری در ولیعصر روبروی پارک ملت کوی سلط.. , ۱۴ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۶۰ متری در ولیعصر روبروی پارک.. , نوساز رهن و اجاره دفتر کار - ۶ متری در ولیعصر روبروی پارک.. , نوساز رهن و اجاره دفتر کار - ۳۰ متری در ولیعصر روبروی پارک ملت ک.. , ۸ ساله - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در ولیعصر روبروی پارک مل.. , قدیمی - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۵۲ متری در ولیعصر درب اصلی پارک م.. , ۴۰ ساله - طبقه: همکف