ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) ولیعصر(بهشتی تا ونک)

آدرس:
منطقه: تهران - ۶
کد ملک: ۲۴۵۱۹۲۸
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۱/۰۶

۱۰
۰ (در کل ۳۹ واحد )
شمالی شرقی

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
چهارم ۱۰۶ ۳ دارد ۲ خط MDF ایرانی فرنگی سنگ ۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۵۰۰,۰۰۰
چهارم ۱۲۵ ۲ دارد ۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰

نگهبان
شوفاژ . کولر . گاز . آسانسور . اسپلیت . فلت
۸
سنگ و شیشه
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) ولیعصر(بهشتی تا ونک)(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۸۵ متری در ولیعصر بالاترازپارک ساعی نب.. , ۳۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۸ متری در ولیعصر جنب پارک .. , ۱۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در ولیعصر نرسیده به سه راه.. , ۳۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۷۵ متری در ولیعصر نرسیده به ونک روبروی کوی دوازده.. , قدیمی - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۳۰ متری در ولیعصر روبروی پارک ساعی.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در ولیعصر سه راه بهش.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۰ متری در ولیعصر پارک ساعی نرسیده به .. , ۲۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۵۷ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساعی خ .. , ۱۰ ساله - طبقه: هفتم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۸ متری در ولیعصر بالاترازساعی جنب ایستگ.. , ۱۵ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۴۰ متری در ولیعصر بالاتراز پارک ساعی نرسیده به توانیر.. , نوساز - طبقه: هفتم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۸ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساعی .. , ۱۵ ساله - طبقه: دوم