ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان زعفرانیه

آدرس:
منطقه: تهران - ۱
کد ملک: ۲۰۳۲۹۳۶
تاریخ ثبت: پنج روز قبل

۳
۰ (در کل ۳ واحد)
شمالی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲,۵۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
زیرهمکف ۹۰ ۲ ندارد یک خط MDF ایرانی سنگ

شوفاژ . کولر . گاز . اسپلیت
۲۰
آجر سه سانت
مناسب خانم دانشجو یا زوج جوان-همسطح حیاط
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان زعفرانیه(کلیه موارد) رهن و اجاره آپارتمان - ۱۴۳ متری در زعفرانیه خ مقدس اردبیلی کوی ملکی کوی ب.. , نوساز - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۷ متری در زعفرانیه محمودیه ک.. , ۶ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۱۶۰ متری در زعفرانیه خ آصف خ برزو شرق.. , ۲۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۲۸۰ متری در زعفرانیه آصف ک .. , ۳۰ ساله رهن و اجاره آپارتمان - ۱۷۰ متری در زعفرانیه بالاتر از میدان اعج.. , ۱۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۳۹۰ متری در زعفرانیه خ محمودی کوی.. , قدیمی - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۴۰ متری در زعفرانیه روبروی خ آصف .. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۲۳۰ متری در زعفرانیه انتهای فلاحی خ فیروزک.. , ۱۳ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان/سوئیت - ۳۵ متری در زعفرانیه نیاززاده کوچه کوهکن .. , نوساز - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۹۵ متری در زعفرانیه خ آصف خ مردانی نب.. , ۷ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۲۵۰ متری در زعفرانیه پسیان ب.. , نوساز - طبقه: هشتم