رهن اجاره آپارتمان ولنجک

آدرس:
منطقه: تهران - ۱
کد ملک: ۷۵۶۹۷۲
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳

۳
۱ (در کل ۳ واحد)
جنوبی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲,۸۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
زیرهمکف ۱۱۰ ۲ مستقل چوبی ایرانی سرامیک

۸۰متر
شوفاژ . کولر . گاز . باز سازی شده
۱۵
رومی
شخصی
به خانواده اجاره داده میشود- ۷ پله به پایین [ملک تخلیه می باشد]
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان ولنجک(کلیه موارد) رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۵ متری در ولنجک میدان شهید بهشتی خ هش.. , ۱۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در ولنجک کوی ۲.. , ۱۷ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۴۰ متری در ولنجک خ نوزد.. , نوساز - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۲۵۴ متری در ولنجک خ یازدهم پارک رویال دوم.. , ۸ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در ولنجک خ شانزدهم پلا.. , نوساز - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۵۰ متری در ولنجک خ هجدهم بن بست پام.. , ۲۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۰ متری در ولنجک خ نوزد.. , نوساز - طبقه: چهارم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۳۰ متری در ولنجک خ ۲۱.. , ۲۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۶۰ متری در ولنجک خ بیست ویکم.. , ۱۸ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۲۰۰ متری در ولنجک ضلع جنوب غربی میدان دانش.. , نوساز - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۰ متری در ولنجک بالاتر از ساسان خ.. , ۱۰ ساله - طبقه: دوم