ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره دفتر کار(سند اداری) ولیعصر(بهشتی تا ونک)

آدرس:
منطقه: تهران - ۶
کد ملک: ۷۳۵۵۳۹۸
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

۹
۰
جنوبی
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رهن کامل - قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
هفتم ۱۵۰ ۲ دارد ۴ خط آبدارخانه فرنگی سرامیک

گاز . آسانسور . اسپلیت
نوساز
سنگ
۲پارکینگ-از تعداد واحدها اطلاع نداشتند
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره دفتر کار(سند اداری) ولیعصر(بهشتی تا ونک)(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۰ متری در ولیعصر نبش توان.. , ۸ ساله - طبقه: هفتم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۰ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساعی نبش کوی.. , ۱۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۸۰ متری در ولیعصر سه راه بهش.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۰ متری در ولیعصر نرسیده به توانیر .. , ۱ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۰ متری در ولیعصر بالاترازپارک ساعی نرسیده به .. , نوساز - طبقه: ششم رهن و اجاره دفتر کار - ۳۰۰ متری در ولیعصر بالاترازپارک ساعی نرسیده به .. , نوساز - طبقه: هفتم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۸ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساعی .. , ۱۵ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۶۰ متری در ولیعصر بالاتراز پارک ساعی خ ۳۲ .. , ۸ ساله - طبقه: ششم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در ولیعصر بالاتر از پارک ساع.. , ۳۵ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۵۳ متری در ولیعصر پارک ساعی خ.. , ۱۵ ساله - طبقه: هفتم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۸ متری در ولیعصر بالاترازساعی جنب ایستگ.. , ۱۵ ساله - طبقه: دوم