ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) پاسداران

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۷۳۳۸۷۹۲
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

۴
۲ (در کل ۸ واحد)
شمالی جنوبی
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۹,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
دوم ۱۶۵ ۳ ندارد ۲ خط MDF ایرانی فرنگی سنگ

گاز . آسانسور . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . چیلر
۳
سنگ
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) پاسداران(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰۰ متری در پاسداران بین سروستان سوم و چها.. , ۱۷ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۲۴۰ متری در پاسداران بوستان ه.. , ۱۵ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۳۰ متری در پاسداران خ بوستان دوم خ فرخی یزدی ن.. , ۱ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۰ متری در پاسداران نبش بوستان.. , ۱۲ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۷۰ متری در پاسداران نبش گلستان.. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۴۵ متری در پاسداران روبروی بانک مرکزی دشتستان.. , ۱۵ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۵۰ متری در پاسداران تقاطع ناطق.. , ۸ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۶۰ متری در پاسداران نرسیده به برج سفید.. , ۱۰ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۲۵۸ متری در پاسداران نرسیده به برج سفید.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در پاسداران خ گلستان چهارم .. , قدیمی رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰۰ متری در پاسداران خ گلستان چهارم .. , قدیمی