ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره مغازه پیروزی

آدرس:
منطقه: تهران - ۱۴
کد ملک: ۷۲۸۱۴۸۵
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

۱
۰
جنوبی
با توافق

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
زیرهمکف ۲۴ یک خط مشترک سنگ
۲۴ یک خط

۳
۳
گاز . آب و برق
۱۲
سنگ
۳ورودی-۲باب-فاقد جواز [مستاجر در ملک]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره مغازه پیروزی(کلیه موارد) رهن و اجاره مغازه - ۲۵ متری در پیروزی نرسیده به چهارراه کوکا.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۸ متری در پیروزی نبردشمالی پاسدارگمنام قیام جنوبی نبش .. , ۳ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۰ متری در پیروزی بلوار ابوذر نرسیده به پل اول نب.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۲۲ متری در پیروزی زمزم شرقی ربذه شمالی.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۸ متری در پیروزی روبروی ۴۰۰دستگاه .. , ۱۰ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۴۰ متری در پیروزی بلوار ابوذر پل دوم پ.. , ۲۰ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۰۰ متری در پیروزی خ درودیان روبروی مسجد جا.. , ۲۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۵ متری در پیروزی روبروی چهارصددستگاه بین کلینی و .. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۳ متری در پیروزی خ نبرد بین ده حقی و بقا.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۱۱۷ متری در پیروزی صددستگا.. , نوساز - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه - ۱۰۰ متری در پیروزی صددستگا.. , نوساز - طبقه: همکف