ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان شهرآراء

آدرس:
منطقه: تهران - ۲
کد ملک: ۴۳۶۸۵۳۴
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۹/۰۵

۴
۱ (درکل ۴ واحد)
شمالی
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
رهن کامل - قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
سوم ۱۰۰ ۲ دارد وصل MDF ایرانی سرامیک

شوفاژ . کولر . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . فاقد آسانسور
۲۱
سنگ
انباری داخل واحد [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان شهرآراء(کلیه موارد) رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۵ متری در شهرآراء خ ۲.. , ۱۵ ساله رهن و اجاره آپارتمان - ۱۰۵ متری در شهرآراء خ ۲.. , ۱۵ ساله رهن و اجاره آپارتمان - ۷۰ متری در شهرآراء خ هفدهم .. , ۷ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۲۷ متری در شهرآراء خ کاردان میدان کبیری پور .. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۹۱ متری در شهرآراء خ کاردان میدان کبیری پور .. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۱۲۰ متری در شهرآراء خ کابلی پلا.. , ۵ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۹۵ متری در شهرآراء کوی شان.. , ۶ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۵ متری در شهرآراء پاتریس خ ۲۱.. , ۲۰ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۰ متری در شهرآراء بلوارغربی مجتمع کو.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره آپارتمان - ۸۵ متری در شهرآراء خ امام منتظر .. , ۱۲ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره آپارتمان - ۱۱۱ متری در شهرآرا پاتریس ۲.. , ۳ ساله - طبقه: سوم