تبلیغات

رهن اجاره مغازه فاطمی

آدرس:
منطقه: تهران - ۶
کد ملک: ۴۳۱۴۶۳۱
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

۰
۰
شمالی
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
همکف ۲۹ ۱۲ وصل آبدارخانه ایرانی سرامیک

۴
۵
کولر . گاز . باز سازی شده
قدیمی
سنگ
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره مغازه فاطمی(کلیه موارد) رهن و اجاره مغازه - ۲۴ متری در فاطمی نبش بیستون پاس.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۴۸ متری در فاطمی جنب سفارت پاکستان نبش .. , ۳۰ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۴۴ متری در فاطمی خ هشت بهشت.. , ۱۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۴ متری در فاطمی جنب بیمارستان سجاد .. , ۴ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۷ متری در فاطمی میدان گلها کاج.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۶ متری در فاطمی روبروی وزارت کشور بین کوی پنجم و.. , ۱۸ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۰ متری در فاطمی بین میدان فاطمی و گلها جنب ت.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۴۰ متری در فاطمی ضلع شمالی میدان جنب بانک.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۰۰ متری در فاطمی روبروی سازما.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۰ متری در فاطمی بین کوی چهارم و پنجم بالاتر ا.. , قدیمی رهن و اجاره مغازه - ۱۰۰ متری در فاطمی نبش پروین اعت.. , نوساز - طبقه: اول