ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره دفتر کار(سند اداری) شریعتی(پیچ شمران)

آدرس:
منطقه: تهران - ۷
کد ملک: ۴۲۰۳۸۳۷
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

۴
۲ (درکل ۸ واحد)
جنوبی
۲,۰۰۰,۰۰۰
ماهیانه- قابل تبدیل

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
چهارم ۶۰ دارد یک خط آبدارخانه ایرانی فرنگی سرامیک

شوفاژ . کولر . گاز . فاقد آسانسور . فلت
۱۷
کامپوزیت
[ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره دفتر کار(سند اداری) شریعتی(پیچ شمران)(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۵۵ متری در شریعتی بالاتر از سه راه ملک ن.. , ۲۰ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۰ متری در شریعتی بالاتر از چهارر.. , ۱۰ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۸۵ متری در شریعتی ملک ربروی کیوسک رو.. , ۱۲ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۵۰ متری در شریعتی ملک ربروی کیوسک رو.. , ۱۲ ساله - طبقه: دوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۵ متری در شریعتی نرسیده به بهارشیراز نبش میثا.. , قدیمی - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۹۶ متری در شریعتی نرسیده به بهارشیراز نبش میثا.. , قدیمی - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۴۰ متری در شریعتی نرسیده به بها.. , ۷ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره مستغلات/دفتر کار - ۱۴۰ متری در شریعتی چهارراه پلیس خ کل.. , قدیمی - زمین: ۸۰ متر رهن و اجاره دفتر کار - ۱۱۰ متری در شریعتی ضلع جنوبی چهارر.. , قدیمی - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه/دفتر کار - ۳۵ متری در شریعتی بالاتر از ملک روبروی آتش ن.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره دفتر کار - ۲۰ متری در شریعتی روبروی داروخانه طالق.. , قدیمی - طبقه: سوم