ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره مغازه بلوار مرزداران

آدرس:
منطقه: تهران - ۲
کد ملک: ۴۰۹۴۴۷۳
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳

۰
۰
غربی
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۰,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
همکف ۱۴۰ وصل آبدارخانه ایرانی سنگ

۹
۵
کولر . گاز . آب و برق
نوساز
شیشه
۲دهنه [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره مغازه بلوار مرزداران(کلیه موارد) رهن و اجاره مغازه - ۸۰ متری در مرزداران شهرک ژاندارمری خ آر.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۴ متری در مرزداران ابراهیمی الو.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۰ متری در مرزداران خ ناهید پلا.. , قدیمی - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۱ متری در مرزداران خ ناهید گلست.. , ۵ ساله - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۷۰ متری در مرزداران آریافر نب.. , ۲ ساله رهن و اجاره مغازه - ۲۲۴ متری در مرزداران خ سازمان آب روبروی شیرینی .. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۱۸ متری در مرزداران ضلع جنوب غربی پل یادگار.. , نوساز - طبقه: زیرهمکف رهن و اجاره مغازه - ۵۲ متری در مرزداران خ ابوالفضل خ عباسی نبش ان.. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۳۱ متری در بلوارمرزداران خ ناهید گل.. , ۵ ساله رهن و اجاره مغازه - ۲۰۰ متری در مرزداران بلوارمرزداران روبروی بانک .. , نوساز - طبقه: همکف رهن و اجاره مغازه - ۲۰ متری در مرزداران خ سپ.. ,