ایران فایل اسکان

تبلیغات

رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) ظفر

آدرس:
منطقه: تهران - ۳
کد ملک: ۲۲۹۶۸۲۲
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

۳
۲ (درکل ۶ واحد)
شمالی جنوبی
۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۶,۰۰۰,۰۰۰

طبقات زیربنا خواب بالکن تلفن  آشپزخانه Open  بهداشتی کف پوش پارکینگ انباری
دوم ۱۴۰ ۳ ندارد ۲ خط MDF ایرانی فرنگی سرامیک

شوفاژ . کولر . درب ریموت کنترل . آیفون تصویری . باز سازی شده . سالن اجتماعات
۲۳
کنیتکس
مناسب آرایشگاه و مزون-۲۳متر انباری اداری جداگانه --/۱م محاسبه میشود [ملک تخلیه می باشد]
اطلاعات کامل ملک و مشخصات مالک
بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک این ملک لطفا  اقدام به خرید اشتراک فرمایید. در صورتی که دارای اشتراک هستید و مایل به مشاهده اطلاعات کامل این ملک هستید کلیک کنید.

توجه: قبل از خرید اشتراک آدرس کامل, نام و تلفن تماس مالک نمایش داده نمی شود .

آیا مایل هستید ملک های بیشتری را مشاهده و جستجو کنید؟
جهت دسترسی و مشاهده کل آرشیو ملک های موجود در سامانه ابتدا به قسمت جستجو ملک رفته و از آن طریق ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازتان مورد جستجو قرار دهید. در صورتی که قبلا از این سامانه استفاده نکرده اید, بمنظور بهبود عملکردتان  لطفا راهنمای جستجوی ملک را حتما مطالعه  فرمایید.
آگهی ویژه
آگهی هایی که با علامت مشخص شده اند توسط مالک آنها ویژه شده است.یکی از مشخصه آگهی های ویژه شده این است که دارای اطلاعات کامل می باشند . اگر شما آگهی یا ملکی در این سامامه دارید می توانید با ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه از مزایای و ویژگی های آن استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
موارد مشابه
رهن اجاره آپارتمان دفتر کار(مناسب کار) ظفر(کلیه موارد) رهن و اجاره دفتر کار - ۹۰ متری در ظفر بین نفت و م.. , ۵ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره مستغلات/مغازه/دفتر کار - ۱۰۰ متری در ظفر خ نصیر.. , قدیمی - زمین: ۱۳۱ متر رهن و اجاره دفتر کار - ۹۵ متری در ظفر جنب بیمارستان عل.. , ۳ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۵ متری در ظفر خ فریدافشار خ با.. , ۱۲ ساله - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲ متری در ظفر بالاتر از بانک پ.. , ۱۰ ساله - طبقه: چهارم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در ظفر بین مدرس و .. , نوساز - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۴ متری در ظفر جنب نفت خ تخا.. , نوساز - طبقه: سوم رهن و اجاره دفتر کار - ۷۰ متری در شریعتی ابتدای ظفر ساخ.. , ۱۱ ساله - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۹۵ متری در ظفر بالاتر از بیمارستان علی اصغر.. , ۳ ساله - طبقه: پنجم رهن و اجاره دفتر کار - ۴۰ متری در ظفر خ عمرانی جنب مسک.. , قدیمی - طبقه: اول رهن و اجاره دفتر کار - ۱۲۰ متری در شریعتی ظفر کوی .. , ۲۰ ساله - طبقه: دوم