سوالات متداول

ارتباط از طریق تلگرام

کاربر گرامی در صورتی که سوال شما در لیست زیر پاسخ داده نشده بود لطفا با ارسال پیام از طریق تلگرام سوال یا درخواست خود را مطرح فرمایید.

ارسال پیام : @ali_darabian

بدون اشتراک ملک ها بدون شماره تماس نمایش داده می شود, بمنظور مشاهده اطلاعات کامل و ارتباط مستقیم با مالک  ملک ها لطفا اقدام به خرید اشتراک فرمایید.
 مشاورین مسکن و تمامی افرادی که بدنبال املاک و مستغلات جهت خرید-فروش-اجاره-رهن-مشارکت-معاوضه یا صرفا خواهان  اطلاع از بازار ملک هستند مخاطب این سامانه می باشند, ایران فایل اسکان با قرار دادن روزانه بیش از یک هزار ملک جدید شامل : آپارتمان, ویلا, مستغلات, کلنگی, زمین, مغازه و .... در روز غنی ترین منبع اطلاعاتی در ضمینه ملک می باشد.
  1. عضو سامانه شوید.
  2. به قسمت اشتراک بروید. (بمنظور مشاهده تعرفه اشتراک کلیک کنید)
  3. نوع اشتراک را انتخاب کنید.
  4. پرداخت مبلغ بصورت آنلاین.
  5. تمام! اشتراک شما فعال شده است و تمامی جزئیات مربوط به مالک و آدرس دقیق ملک به شما نمایش داده خواهد شد.

مشاهده ملک ها : در صورتی که فقط می خواهید از چند و چون ملک در مناطق مختلف ( از جمله قیمت, امکانات...) مطلع شوید می توانید بدون ثبت نام و مشترک شدن از قسمت جستجو ملک این کار را انجام دهید. در صورتی که نیاز به راهنمایی در این مورد داشتید به  قسمت راهنما  مراجعه کنید .

ولی درصورتی که بخواهید اطلاعات کامل ملک (شماره تلفن مالک, نام مالک و  آدرس کامل) جهت ارتباط مستقیم با مالک را مشاهد کنید می بایست مشترک  شوید . بدین منظور ابتدا ثبت نام کنید سپس به قسمت اشتراک بروید .

خیر , ایران فایل اسکان فقط  اطلاعات املاک را در سایت خود به بارگذاری کرده و به نمایش می گذارد. لذا بمنظور یافتن ملک می بایست به صفحه جستجوی ملک مراجعه  و مطابق با مشخصات مورد نظرتان اقدام به جستجوی ملک کنید .
تفاوت اصلی ملک ویژه با دیگر ملک های ثبت شده در سامانه در نحوه نمایش آن می باشد. آگهی یا ملک  ویژه  دارای مشخصات کامل از جمله تلفن مالک و  آدرس برای همه بازدیدکندگان(مشترک و غیر مشترک) سایت می باشد علاوه بر آن  قبل از سایر آگهی‌ها در فهرست نتایج جستجو نمایش داده می‌شود . در صورتی که می خواهید آگهی خود  را ویژه کنید  یا اطلاعات بیشتر کسب کنید کلیک کنید.